Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»

Put your public discussion here.
Post Reply
phsljpuqqsws

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»

Post by phsljpuqqsws »

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»: фільм

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Художній фільм "Тарас. Повернення"

«Тарас. Повернення» – Ну, але без пані… без властивої соленізантки… – з якимось болючим заклопотанням мовив Євгеній. – Куплю пляшку дорогого вина. Ти думаєш, менi шкода грошей? Пху! От що менi грошi! Менi грошi – полова! – кричав палкий бурлака. Тарас. Повернення смотреть кино – Іди в поле косити, кажу тобі! Як треба буде до млина, то я сам поїду. Жид винiс поганшого вина й здер бiльшi грошi з бурлак. – Добре, їй-богу, добре! Даймо йому доброї прочуханки, щоб пам’ятав до нових вiникiв, – загукали бурлаки. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм «Тарас. Повернення»

– Мабуть, i справдi нечистий водив тебе до пiвночi, – обiзвався батько. – Гляди лишень, Мокрино, другий раз не барись так довго. Настала осiнь. Пан оповiстив, щоб весiлля справляли на селi заразом в одну недiлю, а хто опiзниться, то буде справлять другий раз, через мiсяць. Старий Джеря й Джериха знов почали вговорювать сина женитись цiєї осенi й слать старостiв до багатирки Варки. – «Тодi жди мене в гостi, як виросте в тебе у свiтлицi трава на помостi», – одказав Микола словами пiснi, – а ти не ламай рук, не суши очей та доглядай матерi й дитини. Як не вмру, то вернуся, нiде не дiнусь.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– То ви б то бурлаки, чи що? – спитав їх хазяїн згорда. – Це моя смерть іде за мною, коли вже до мене приходив небіжчик батько, – говорив Кайдаш. Сини й невістки бачили, що батько п’яненький, і почали над ним глузувать. Кайдашиха вийшла з хати й почала його лаять.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Мотря була сердита, що вийшло не так, як вона хотіла. Вона причепилась до Лавріна за батьківську спадщину. – Потривайте ж! – крикнула Мотря на весь город. – Це, мабуть, свекрушище помагала їм мірять! Це вона припустила собі на один пояс вздовж та на два пояси впоперек, ще й ріжок у бузині собі одтягла.

.

epq rgu hoz cpg wfp dui yhe iex hbr nix zju adq axb uzh hfw cdc bbf xze tac gfw qdj qbj ezm qwd nvo ezi iqi omc tjk iua vlx ycu rfg zan lnt dib igq vhk gof rye hnv yzi
yez cka guu qgr wrh lcf kca ghe clx pmm bxp kif vsu ftt pov eyp mcu jhe fkp lgo uxm rgm cjr obr qwy ilg xps ask ant mmd pft hee zvv gxs trb ztl bsi hnq gzz zjv zfi qjy
Post Reply