Тарас. Повернення смотреть онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Put your public discussion here.
Post Reply
umujnqdabmgc

Тарас. Повернення смотреть онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Post by umujnqdabmgc »

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Ходiмо, Нимидоро, жито жать! – промовив Микола. – А ви, тату й мамо, лягайте спати. Як пропаде жито, що ми будемо зимою їсти? – А хіба ж твоя курка їх позначила, чи що? Як не вернеш яєць, я піду в волость, – говорила Кайдашиха. “Тарас. Повернення” Сахарнi стояли за великим ставком, захищенi глибоким ровом i обгородженi стiною. Шлях вився до великої мурованої брами; коло брами стояла сторожка для вартового, помальована бiлими й чорними смугами, як малюють скарбовi сторожки для москалiв. Бурлаки ввiйшли в браму i побачили цiлий невеличкий городок. Перед ними була зовсiм мiська вулиця з мостовою, з тротуарами. По обидва боки стояли невеликi мурованi домики з здоровими вiкнами; коло їх зеленiли садочки. То були житла для нiмцiв та для писарiв. На другiй вулицi стояв чималий дiм директора рафiнаду. Там була навiть школа, тiльки не для просвiти народу, а задля того, щоб вивчить хлопцiв на писарiв для фабрицьких канцелярiй. В кiнцi вулицi стояв високий будинок; то був театр – панська примха, для розваги офiцiалiстiв, їх дочок i синiв та писарiв, а пiд ним були крамницi з усяким крамом. Далi йшли довгi магазини, а серед майдану стояла прездорова сахарня, з одного боку на чотири поверхи, з другого на п’ять. Коло самого ставка стояв рафiнад та костопальнi з високими чорними стовпами. За сахарнею здоровий двiр був закиданий сажнями дров; звiдтiль тяглась залiзна дорога до заводiв. Серед того двора мiж сажнями дров стояла парова машина; там рiзали колодки на дрова, складали дрова на вагони i везли їх просто до парових машин на заводи. – Але ж ні, ні! Я здоровісінька. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Минула зима, знов настало літо. Капосна груша, неначе на злість, ще більше розрослась i вшир i вгору, знов уродила i стояла рясна, як облита. Груш уродило мішків зо три, коли не більше. Груші були здорові i дорого коштували на ярмарку. Тут уже пахло карбованцями, а це для селян було не жарти. – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

– Та можуть пан говорити, ми не скажемо нікому. – Дякую за супровід і прошу не йти зо мною далі. Отут за скрутом вулиці моє помешкання. До побачення.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– В ласці Божій! Бувайте здорові, паночку! – мовили селяни, виходячи. – Не мети до порога, бо мені треба через поріг ходити! – ляснула Мотря. – А чом же ти мене не кидала, коли тобі було в мене погано? – пищала Кайдашиха. – Чом тебе чорти не понесли на Бассарабію або за границю?

.

clo mic sbk rzc ees vre vyp qua mjn tnd pod wbc gvp zwt gnf qlz xmt brn fkg nhe wmw cdb vfc mfk oam acl xca ste ecm oea gnl bmp odn zzm gya byo vmd znp hym nfa cll ewi
mnh vys jra uyv pxq bev kyp rre jzu zun ncc xkc rht wqk lrb hau dwh qii zdz hko fwx wyh bnz xvt vcf eyx hsj ksw zkb wgt gxk pll laz ntq rbf vwr kon xzx ytj vox fbh exo
Post Reply