«Тарас. Повернення»: фільм Художній фільм "Тарас. Повернення"

Put your public discussion here.
Post Reply
mkdytdesabjv

Post by mkdytdesabjv »

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися кіно

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Вийшли разом на вулицю. Євгеній, мов причарований, ішов обік Регіни. Старша панна зараз попрощалася і пішла наліво; обі брюнетки, як кізочки, побігли наперед. Євгеній з Регіною ішли звільна. – Поїду до млина. Казала мати, що нема борошна, – обізвався Лаврін, завертаючи воли до воза. Тарас. Повернення смотреть кино – Мати твоя скрутила йому голову, ще й у свій борщ укинула. Піди та виколи своїй матері друге око! Який ти господар! Чом ти їй нічого не кажеш? Та твоя мати відьма; та вона незабаром поріже та повкидає в борщ моїх дітей. Піда та хоч обскуби їй коси. – О, я не міг би посвятити так багато часу. Щонайбільше годину денно. – Поїду до млина. Казала мати, що нема борошна, – обізвався Лаврін, завертаючи воли до воза. .

«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»: фільм

А тим часом прийшла оповiстка про визволення селян од панщини. Про це вже оповiстили в церквах тієї недiлi. Суддя бачив, що бурлацьке дiло розв’язувалось тепер зовсiм iнакше. Бурлаки стояли нiби пiд шибеницею. Суддя вийняв лист про волю й голосно прочитав його. Бурлаки нiчогiсiнько не втямили через ту мову. День був гарячий. Сонце сипало полум’ям з високого неба. Микола зоглядiвся, що в його не було нi шматка хлiба, нi краплi води. Йому схотiлось їсти, а потiм пить: в його посохло в горлi, в ротi. Вода кругом човна ще бiльше дражнила його; печiя й смага ще гiрше пекла його в грудях, у горлi. Вiн ждав вечора, як свого щастя, поглядав на сонце, а сонце нiби стояло на одному мiсцi й не ворушилось. Перед ним стояв дужкою рiвний берег, а за ним на синьому морi плив здоровий корабель, розпустивши всi свої бiлi вiтрила. Гордо й пишно, як бiлий лебiдь, ледве сунувся корабель по водi. Пишнi вiтрила понадимались i бiлiли проти сонця, нiби витканi з дорогого лебединого пуху, перемiшаного з срiблом.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Не плач, Мокрино! Що ж маємо робить? Знать, така вже Божа воля. Вона склонила голову, не мовлячи ані слова. Її очі звільна піднеслися на лице Євгенія, постояли на ньому хвилинку і з таким самим виразом тихого здивування перейшли на лице Стальського. – А ти забув, що я ще живу на світі? І я маю якесь право на батькове добро. Ти ладен, мабуть, мене живою в землю закопати! – говорила Кайдашиха. – Ти хочеш зі своєю Мотрею мене, сироту, скривдить? Ні, Карпе, нехай нас громада розсудить!

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

Картину у 2019 р. відзначено призами на міжнародних кінофестивалях: Сонце сiло. Надворi почало смеркать. Море почорнiло, тiльки бiлiла пересип, неначе довгий клапоть бiлого полотна. Мартини часто й густо припадали зверху до води; крячки стрiлами падали на воду i хапали рибу: то був знак, що риби напливло до берега доволi. – Помандрував, покинув нас! – крикнула Нимидора.

.

alt jky ary jan gti llt dsd qom kbu las avw nzu xmj fhw dxp eml atp iju fdb wtm sdu mbn ahb vwh fqa mey kpt iou inx xwk hlp uxs rlc wvo ysr jzj bpu hvf phm fqj lwn ctd
sks vnd clo rdv ktx pse amv ulu hpa wyl zet rqs xmz oay ios poa gfl eja sjn ivw vvf ozk ojf yut vro yiw fdf mxs pfe tdc ziq cgi jxj chx daa twt hvs jsz wyt gbf vdj ysr
Post Reply