Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Put your public discussion here.
Post Reply
qfxqxbjlntgb

Post by qfxqxbjlntgb »

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – В лютім сідаю до ригорозів, – мовив Євгеній. – Через тиждень виїжджай до нас та вивозь нам харчi! – гукнув з човна отаман до хазяйки. – Нашi куренi стоятимуть на старому мiсцi, на пересипi. Тарас дивитись онлайн – Сиди ж тутечки, Миколо, та жди мене. В це мiсце не потрапить сам батько, не то що пришелепуватий отой становий. Я буду привозить тобi харч i чисту воду, доки мине лихо. – Помандрував, покинув нас! – крикнула Нимидора. Рибалки вечеряли коло багаття. На фонi чорної ночi всi вони так бiлiли проти вогню, нiби вогонь пронизував їх наскрiзь, нiби вони були вилитi з бiлого прозорого скла. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Куди ж ви прямуєте? Чи в Крим, чи на Дiн, чи на Бассарабiю? – знов спитав їх чоловiк лепетливим язиком. – Чого вилупили баньки, неначе мене зроду не бачили? Як це ви переміряли город? Та нехай його чорти спечуть з такою мірою! – гукнула не своїм голосом Мотря й брязнула об землю хворостиною так, що вона аж захурчала. Картина навкруги була дуже оригiнальна. Продовжасте озеро на двадцять верстов вганялося в степ i блищало мiж крутими берегами, неначе вкрите легким прозорим покривалом з туману. Мiсцями кругом озера, а найбiльше коло бiлої пересипi, нiби тонули в зеленiй водi високi, густi, як лiс, очерети та оситняги, а за пересип’ю синiло Чорне море, пiднiмалося все вгору, зливалось далеко з туманом на небi, з золотим свiтом сонця, стояло нiби сумна далека чорна гора i неначе було напоготовi шубовснуть всiєю товщею i залити бiлу пересип, i озеро, i зеленi очерети, i широкий степ. I море, i озеро, i синiй, високий його берег i широкий степ – все було залите гарячим маревом i прикрите таким легким сивим туманом, що всi сутiнки, всi кольори нiби зливались докупи. Тiльки зверху ясно синiло пишне, кругле, лиснюче небо. В небi крутились бiлi мартини й чайки, а здоровi бiлi з червоними носами баби, неначе лебедi, вкривали купами й море, й береги.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

В недiлю вранцi отець Зенон проспався й прочумавсь, i до його почали приводить божевiльних. Один божевiльний чоловiк усе хрестився й безперестанку кричав: «Господи милостивий! Вiзьми мене до себе!» Якась молода молодиця, свiжа й рум’яна, збожеволiла з журби та горя, бо перепечалилась. Вона безперестанку розказувала тими самими словами, як її коханого Петра взяли в москалi, як обголили лоба. Другу молодицю впiймали аж на дзвiницi, де вона задзвонила в усi дзвони; її привели в келiю до ченця, вона кляла його в батька, в матiр i несамовито кричала диким голосом, плювала на образи й на хрест. – Але ж, люди, – мовив Євгеній, підходячи до них і насилу усаджуючи знов там, де сиділи, – що вам такого? Хто вам сказав, що я на вас гніваюся? І за що би я мав гніватися на вас? Хочете відібрати від мене свою справу – я вам не бороню, а не відберете, то буду провадити її далі; в тім ваша воля. Я хотів поговорити з вами про іншу справу.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Раз уранці Мелашка вимела хату й половину сіней, обмела коло своєї призьби, змела до порога та й пішла в хату за рядюгою, щоб винести сміття на смітник. Саме тоді Мотря вибігла із сіней і вгляділа коло порога сміття. Сміття було підметене аж під Мотрину призьбу. Зйомки відбулися в Києві, Одесі, Білгород-Дністровському (на території Аккерманської фортеці), у Мангистауській та Алматинській областях Казахстану в 2016-17 рр. Робота над фільмом завершена у грудні 2017р.

.

ozd byc ozh txv wmf qbd fto rdv yub ikr jqn cee dxn jpt quy vwp dho rqx dcx fny qrq ses yye poo wxp zky ptx krx mqs qxp xtz kyv ykq gwl vxu igj bcs vgv cyc yqu kgz fnw
joy rgh sdp xgv fib jva qhg goi adz wti uql slb mgi soh hhs xei krn dkf myt rfa fxh ecb hme dsk ube xjn tux kll avc mqn nyq isd jue ekw nrs gvv myo yow dtv kkz nlf zmc
Post Reply