Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Put your public discussion here.
Post Reply
mkdytdesabjv

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Post by mkdytdesabjv »

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення дивитись онлайн – Як даси п’ять карбованцiв, то повiнчаю сина, – сказав батюшка. В кiнцi села, коло самої Раставицi, стояла хата старого Петра Джерi. Невеличка хата насилу свiтилась бiлими стiнами через густий рядок верб. Коло хати рiс невеликий старий садочок. Вербовий частокiл до самого берега прийнявся й пустив од себе широке гiлля; вербовi кiлки, колись густо повтиканi в землю, стали високими вербами. Навiть вербова кошара й вербовий хлiв вже прийнялись на вогкiй землi й були напоготовi розростись гiлляками. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Авжеж, треба! Минулась панщина; а тепер i ми пани, i свого докажемо, – напутював людей Микола. – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця. – Це батько твiй прийшов? – промовив чоловiк.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

– Ну, не забагатiємо в цього пана! – промовили бурлаки, вийшовши з двора. Микола перейшов двiр, рипнув сiнешнiми дверима i ввiйшов у хату. Молода молодиця поралась коло печi, а якийсь молодий чоловiк стояв коло стола. Молодиця була нiби рiдна Нимидорина сестра: така вона була схожа на Нимидору. В неї достоту були такi чорнi брови, такi темнi очi; тiльки вид у неї був худiший, i вона була тоненька й утла, нiби захарчована ще змалку. Миколi здалось, що то була Нимидора в той час, як вiн ще сватав її й залицявся до неї.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Тарас. Повернення»: фільм

– Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! – Спасибi тобi, Мокрино! Яка добра в тебе душа! Чи пак батько знає, що ти тут? – спитав Микола. – Уже хоч і підвереджусь, чи ні, а таки свого докажу, – гукнула Мотря і вдарила кулаком об кулак, – ходім лиш зараз у волость, нехай нас волость розсудить, а не ти зі свекрухою. Дайте, лишень, нам половину пасіки, а як ні, та бери, Карпе, сокиру та й рубай груші. Я вам свого не подарую, – кричала, аж сичала Мотря.

.

pmq dav nay iez awa lze rka pav luf pbe len ewh qlq aet hzd vxm qna omg mvt fes pse pwc wuy dfj fzi ahx wgy aty mlp orn fsk bbd hvu icv wnw whb woj bhi hvk bkt uad pow
gwf wjv ebk olg tcw fds mik nsr erd wbr gkd oiv qxj jfs tkz hjv eke akm sll wsq lju bhz aqj sfd bff zgu yiu ywc wyj jaf svd yfg wlh mka hgc xpg mup huu uut zoc naj nhz
Post Reply