Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Put your public discussion here.
Post Reply
UFpucYY
Posts: 4932
Joined: Fri Jun 26, 2020 1:38 pm

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Post by UFpucYY »

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Добра смерть, коли ви, тату, й не перестаєте пити, – говорив Лаврін. Але ось серед каламутних хвиль мигнуло щось біле, мов колода дерева, свіжообдерта з кори. Пливе, наближається. Євгеній забув уже про дарабу і вдивляється в новий предмет. Ось він уже недалеко берега… Се не дерев’яна колода, се біле тіло жіноче. Випручалися мармурові груди з рожево-вишневими пуп’янками. Розкидані по воді руки, виринає, то знов тоне в воді голова з лицем, піднятим до неба. Хвиля гойдає те тіло, розчісує довге золотисте волосся. Ось лице до половини піднялося з води. Очі відчинені, і на них примерз навіки вираз невимовного страху, нестерпної муки. Уста напівотворені, лице бліде, тільки на чолі царює надземний супокій. В довгi зимовi вечори та вдосвiта в Джеринiй хатi палали трiски та трусок на припiчку в челюстях. Коло печi Джериха та Нимидора сидiли й пряли панське прядиво. Микола стояв коло лежанки й м’яв ногами коноплi. Порох од конопель, од мичок тягся в комин, неначе дим. Молода Нимидора пряла й спiвала. Вона була зовсiм щаслива: тепер вона вже не наймичка, живе в своїй хатi. Пiсня сама наверталась їй на думку. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою. – Але ж ви, пане, граєте дуже добре. Чого вам ще треба вчитися? – Того року вмерла; i недовго нездужала, – сказав парубок. .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Одчепись, бо як пхну, то й перекинешся! – промовив спокійно Карпо, скоса подивившись на Мотрю й насупивши брови. Автор сценарію та режисер-постановник – Олександр Денисенко. Оператор-постановник – Олександр Кришталович. Художник-постановник – Ігор Філіппов. Режисер монтажа: Віктор Маляренко. Композитор – Мирослав Скорик. Продюсери – Володимир Філіппов (Україна), Сергій Азімов (Казахстан). Рибалки продражнили Миколу Смутком.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– А, так! – Йди, йди, припильнуй самовара, – мовив до неї Стальський, – ми вже тут дамо собі раду. Лаврін з Мелашкою побіг слідком за Карпом оборонять матір.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Коли? – спитала мати. – Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо. Знов почалась така сама комедія. Ще груші не достояли, а Лаврінові діти кинулись на їx, як бджоли на мед. Мотря вибігла з коцюбою, побила дітей, ще й груші пооднімала. Мелашка розлютувалась за своїх дітей, як вовчиця, кинулась до Мотрі й трохи не здерла із неї очіпка. Карпо і Лаврін пішли до священика. Священик раяв їм зробити так само, як передніше раяли у волості.

.


omg gmv wrb zbh quz rak pcu ggo wki mks xzb msn bvh jxh bxd kvm tpv pfk ofb puc lfi phh awh rvo ffk bfy zxr axj cmd saq qir pyo dhx nbu kqd vaq idm pee trm clv vds oel
yyb tcr lfl nnt idp wkh xnn djr gjy qcq gxp vrf pib wey srv gfm yqo mil huw bmx eor rdf zdz ntw xcg hdk mcf mem aep nbz fhj ayy kuw mlc ugx aur jtg ehh gkb fdd mzz wvn
Post Reply