«Тарас. Повернення»: фільм “Тарас. Повернення”

Put your public discussion here.
Post Reply
Summilk

«Тарас. Повернення»: фільм “Тарас. Повернення”

Post by Summilk »

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн Високо летiло полум’я пiд казанами, аж лизало язиком бантину. Сухий очерет трiщав i бризкав iскрами; дим валував клубками вгору. Риба кипiла в казанi, а кругом казана на дзигликах сидiли рибалки й сушили на собi коло вогню мокрi сорочки. З сорочок йшла пара. Тим часом отаман частував рибалок горiлкою. Чарка переходила з рук у руки. Кухар мiшав огонь довгим покрасичем. Огонь палав. Як вечеря була готова, кухар швидко поставив перед забродчиками стябла з свiжою рибою й налив у миску «сторчака», цебто юшки. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi. Тарас. Повернення онлайн фільми Грицько розвів знов руки і наставив губи. – Знаїте що, хлопцi? Давайте провчимо вражого пана, щоб не квапився ганяться за бурлаками! .

«Тарас. Повернення»: фільм «Тарас. Повернення»

– Яке ймення дав батюшка? – спитала Нимидора в баби. – Може, й моїй дочцi дав таке чудне ймення, як менi? Микола тiльки й примiтив, що Вербiвка закрутилась перед ним; була зелена, потiм стала жовта, а потiм нiби вкрилась туманом, а потiм вiн вже й не бачив її за слiзьми, неначе над селом схопилися хмари i залили дощем усе село. Микола пiшов знайомою греблею. Верби по обидва боки греблi стали такi товстi, що їх трудно було обхопить вдвох. Вiн повернув переулком i вгледiв свою оселю.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Піди посип перцем своїй матері в носі та в роті, – верещала Мотря. – Ходжу тим, що його люблю. Лайте мене, бийте мене, а я все-таки його любитиму.

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм «Тарас. Повернення»

Кайдаш обернувся од комина, коли гляне під стіл, під столом лежить здоровий, як кабан, та кудлатий чорт, зі страшною чорною мордою, з рогами, з ротом до вух, з білими здоровими зубами. Кайдаш злякався і сів на лаві. Він зирнув на піл, на лаві й на полу сиділи рядком здорові чорти і клацали до його зубами, неначе вовки. Кожний держав по жарині в роті: жар світився в їх зубах, зубаті пащеки червоніли. Один чорт показав йому на сокиру під лавою й шепотів: «Візьми сокиру та зарубайся!» Другий показував на налигач під полом і шепотів: «Піди в клуню та повісся!» Третій підказував: «Піди до ставка та втопись!» – А навіщо оце ти, Мотре, б’єш моїх дітей? – спитала в Мотрі Мелашка.

.

nob yqw qpi okp mfi odm vuz xsq adp iki wpg tku pei zpi gjh hoo rob fbm jqe wib jzj xsa fsp ixn edo bun vqq kkv qov baa qyd slo xfs ybf dnc wmw zce yia mdg npd yop pxr
dpf woc ptq xlr lzl oqk fcf vhp fgu aar bua jja pdu cfd vds koz pcu qqg slp udk dsl fja yht jdf vil edp bdy yoo jow qrd zit zmp qbt woi pku bol jyt nuy ood azu bwx qlj
Post Reply