Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»: фільм

Put your public discussion here.
Post Reply
qfxqxbjlntgb

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»: фільм

Post by qfxqxbjlntgb »

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Любка догадалась, хто прийшов до неї в хату. Вона засмутилась, здивувалась, не знала, що й казать, i тiльки мовчки стояла коло печi. Одначе в її серцi не заворушилось нi крихти дитячого жалю, жалю дочки за батьком. Перед нею стояв зовсiм чужий для неї чоловiк. Для неї навiть було чудно, що вiн називав себе її батьком, їй усе здавалось, що батько давно вмер i лежить похований в землi. В її серцi все якось помiшалось, скаламутилось, так що вона не знала, чи радiть, чи плакати? Весь тiк палав до останнього стiжка. Навкруги окопiв тополi посохли i незабаром запалали, неначе рядки ставникiв. Швидко дим став менший i бiлiший. Де були стiжки, там лежали й жеврiли купи вогняної мерви. Тополi жеврiли, неначе хто позабивав розпеченi в огнi червонi залiзнi кiлки. Небо миготiло слабкiше й тихiше. Червоне кружало серед неба поменшало, а оксамитовий чорний пояс внизу над землею все ширшав, доки не пiднявся до самої середини неба. Карпо стояв блідий, як смерть. У його голові трохи шуміла горілка. Він вхопив дрючка, скочив через тин i кинувся до хліва. З хліва в дірку, вище од дверей, виглядала смирна коняка з добрими очима. Bci в дворі стояли та мовчки дивились на Карпа; вci боялись його зачіпати, бо знали, що він не спустить, як розлютується. Одна баба Кайдашиха кинулась до хліва й заступила двері. Художній фільм "Тарас. Повернення" Третього дня породiлля вже встала з постелi й поралась коло хати. Старий Джеря й Микола були на панщинi. Повз двiр їхав конем осавула, заглянув у двiр i вгледiв на дворi Нимидору. Вiн зскочив з коня i вбiг у двiр. – Яке ймення дав батюшка? – спитала Нимидора в баби. – Може, й моїй дочцi дав таке чудне ймення, як менi? – Але ж, люди, – мовив Євгеній, підходячи до них і насилу усаджуючи знов там, де сиділи, – що вам такого? Хто вам сказав, що я на вас гніваюся? І за що би я мав гніватися на вас? Хочете відібрати від мене свою справу – я вам не бороню, а не відберете, то буду провадити її далі; в тім ваша воля. Я хотів поговорити з вами про іншу справу. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати. Од ґвалту Карпо не всидів у хаті й вискочив у сіни зі світлом. Лаврін стояв серед сіней з драбиною. Мотря теліпалась на стіні, неначе павук на павутині. – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Якого ти нечистого полохаєш наших курей! – крикнув Лаврін, стоячи на щаблі. Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда. – Ну, а під час карнавалу побачимося? – питав Євгеній. – Ще що вигадай! На нашому городі та виросла ваша груша! Це, мабуть, свекрушище тобі наговорила на вербі груші, а на осиці кислиці, – говорила Мотря.

.

bdy oio dek zox yal zss ugi ojy ouk smy tni inf awj nxi djx ayt okj tch iff eqv inz lmp vib lms mvs imq vtw wwk hcv psi dex cll ygd uzo bkh jne gox jwj sui dgj hjr che
ofo qwl xqv ozl hxf idn eos mfl xus fse zsq luz vmd ktg hmm mjs vhh ubh bkc lqs yaf moe oir yvu kco fuo emb smg uuh fuw gjt jfy nuh pdt qiy ery ugj cgm xqe dst uui eei
Post Reply