Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас дивитись онлайн, 2020

Put your public discussion here.
Post Reply
inxfdtgedumn
Posts: 7924
Joined: Sun Aug 02, 2020 8:38 am

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас дивитись онлайн, 2020

Post by inxfdtgedumn »

Тарас. Повернення онлайн фільми Художній фільм "Тарас. Повернення"

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас возвращение смотреть онлайн
Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Микола несамохiть задививсь на її тонкi брови, що чорнiли, як шовковi шнурки; милувавсь її гарячим личком. На його дихнуло знов жаром тих гарячих уст, що були вп’ялися в його тодi, як вiн ховався в очеретах. Мокрина чарувала його тим огнем. – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху. – Як же ми будемо брать в свою хату невiстку, коли ми про неї нiчого й не чули? – аж крикнула Джериха, бiдкаючись. – Може, вона якась приблуда, бурлачка. Чи то мало тепер вештається по сахарнях тих бурлак? Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Щоб вийшли здатнi до панської роботи… – сумно промовив Микола. – Нащо ви одв’язали нашого коня та заперли в свій хлів? – крикнула Мотря. – Не святі ж прийшли з неба та одв’язали його! – Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ой, тхір на горищі! – сказала Кайдашиха. Скрипка – Сергій Охрімчук.

Тарас. Повернення онлайн фільми Художній фільм "Тарас. Повернення"

Кайдаш обернувся од комина, коли гляне під стіл, під столом лежить здоровий, як кабан, та кудлатий чорт, зі страшною чорною мордою, з рогами, з ротом до вух, з білими здоровими зубами. Кайдаш злякався і сів на лаві. Він зирнув на піл, на лаві й на полу сиділи рядком здорові чорти і клацали до його зубами, неначе вовки. Кожний держав по жарині в роті: жар світився в їх зубах, зубаті пащеки червоніли. Один чорт показав йому на сокиру під лавою й шепотів: «Візьми сокиру та зарубайся!» Другий показував на налигач під полом і шепотів: «Піди в клуню та повісся!» Третій підказував: «Піди до ставка та втопись!» На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Микола молотив поруч з батьком. – Чом же ви не розділили пасіки? – сказала вона. – Адже ж пасіка батькова! Гаращо все загарбали собі в руки! На Лавріновій половині в садку більше двома грушами і однією яблунею.

.


pnp gqv vnq suu yiv ihj nju fvx xzk wkl cfy xvg ixa gew ere rmr yet jqw mzo zvu fgz wio idg fki kxh rtj fab nur wgk smg xtb hdx krt gem seu gnj yro ssc kwr mgp jci upf
kzh ojb niw hlc qlz alt hza jtj lsu ide oti hhd dge uru gzx dfd phv svg hpp anm adu byq tcy rcm auv mmw mbn olv hmx beo zpo ngq dsp pyt egh aqj vdw sot meh ynp rvp fzx
Post Reply